FRITZ!FON AVM 2000, AVM 2446, C4 akku 700mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien FRITZ!FON kotipuhelimen kanssa:
AVM 2000
AVM 2446
C4
C4 Mobilteil
C5
C5 Mobilteil
M2
M2 Mobilteil
MT-F
MT-F 2000
MT-F 2446
AVM 2446
C4
C4 Mobilteil
C5
C5 Mobilteil
M2
M2 Mobilteil
MT-F
MT-F 2000
MT-F 2446
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat FRITZ!FON kotipuhelimen alkuperäisakut:
312BAT016
BAK130506
BAK130506
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
| SKU | CS-FVM447CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079514 |
| Korvaa | BAK130506 / 312BAT016 / 312BAT006 / NL523446LG / EAC62339101 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 47.30 x 35.60 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |