FRITZ!FON 2000 2446, AVM 2000 2446, C4 akku 700mAh
calcActive())">
FRITZ!FON 2000 2446, AVM 2000 2446, C4 akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-FVM446CL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien FRITZ!FON kotipuhelimen kanssa:
2000 2446
AVM 2000 2446
C4
M2
MT-F
AVM 2000 2446
C4
M2
MT-F
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat FRITZ!FON kotipuhelimen alkuperäisakut:
312BAT006
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
| SKU | CS-FVM446CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037347 |
| Korvaa | 312BAT006 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 47.06 x 35.52 x 4.55mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |