Ericsson DT590, DT5900, DTX-9013 Langattoman puhelimen Akku
calcActive())">
Ericsson DT590, DT5900, DTX-9013 Langattoman puhelimen Akku
In stock
- SKU
- CS-ERT590CL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Ericsson langattomien puhelinten kanssa:
DT590
DT5900
DTX-9013
DT5900
DTX-9013
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Ericsson langattomien puhelinten alkuperäisakut:
NTM/BKBNB10114/1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ERT590CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128026365 |
| Mitat | 53.00 x 34.00 x 6.30mm |
| Korvaa | NTM/BKBNB10114/1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.15Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |