Ericsson DT390 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Ericsson langattomien puhelinten kanssa:
DT390
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Ericsson langattomien puhelinten alkuperäisakut:
BKB201010/1
FA01302005
FA83601195
FA01302005
FA83601195
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ERT390CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037170 |
| Mitat | 47.00 x 34.00 x 4.60mm |
| Korvaa | BKB201010/1 / FA01302005 / FA83601195 / 660177 R1A / 660177 R1D / 660177 1F |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 2.41Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |