Cisco Linksys WIP330 akku 1100mAh/4.07Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Cisco kotipuhelimen kanssa:
Linksys WIP330
WIP330
WIP330
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Cisco kotipuhelimen alkuperäisakut:
7508000705
CIW33ZBR
CIW33ZBR
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
| SKU | CS-CIP330CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128067801 |
| Korvaa | CIW33ZBR / 7508000705 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 65.40 x 35.80 x 5.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |