Cisco CP-7921, CP-7921G, CP-7921G Unified akku 1200mAh
calcActive())">
Cisco CP-7921, CP-7921G, CP-7921G Unified akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-CIP921CL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Cisco kotipuhelimen kanssa:
CP-7921
CP-7921G
CP-7921G Unified
CP-7921G
CP-7921G Unified
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Cisco kotipuhelimen alkuperäisakut:
74-4957-01
74-4957-01 Rev. C1
74-4958-01
74-4957-01 Rev. C1
74-4958-01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
| SKU | CS-CIP921CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122166 |
| Korvaa | 74-4957-01 / 74-4957-01 Rev. C1 / 74-4958-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 83.90 x 52.70 x 7.80 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |