Cameron Sino tarvikeakku Motorola MD4150, MD4160 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola MD4150, MD4160 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-CPB1024
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola langattomien puhelinten kanssa:
MD4150
MD4160
MD4160
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola langattomien puhelinten alkuperäisakut:
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-CPB1024 |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128023852 |
| Mitat | 48.46 x 31.16 x 10.67mm |
| Korvaa | GP70AAAH3BX, GP75AAAH3BX |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |