Bang & Olufsen BeoCom 6000 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Bang & Olufsen BeoCom 6000 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-BEC600CL
17,95 €
8,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Bang & Olufsen langattomien puhelinten kanssa:
BeoCom 6000
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Bang & Olufsen langattomien puhelinten alkuperäisakut:
3HR-AAAU
70AAAH3BMXZ
T373
70AAAH3BMXZ
T373
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BEC600CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128053798 |
| Mitat | 46.92 x 31.54 x 10.65mm |
| Korvaa | 3HR-AAAU / 70AAAH3BMXZ / T373 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |