Bang & Olufsen Beocom 5000 langattoman puhelimen Akku
calcActive())">
Bang & Olufsen Beocom 5000 langattoman puhelimen Akku
In stock
- SKU
- CS-TSU51CL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Bang & Olufsen langattomien puhelinten kanssa:
Beocom 5000
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Bang & Olufsen langattomien puhelinten alkuperäisakut:
B3161
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TSU51CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031048 |
| Mitat | 15.00 x 45.00 x 53.00mm |
| Korvaa | B3161 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.32Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |