Bang & Olufsen Beocom 4 Langattoman puhelimen Akku
calcActive())">
Bang & Olufsen Beocom 4 Langattoman puhelimen Akku
In stock
- SKU
- CS-BEC400CL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Bang & Olufsen langattomien puhelinten kanssa:
Beocom 4
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Bang & Olufsen langattomien puhelinten alkuperäisakut:
CTP950
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BEC400CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081654 |
| Mitat | 45.25 x 21.00 x 10.70mm |
| Korvaa | CTP950 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 1.68Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |