Avaya 107733115, 2C2, 3204 akku 700mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien kotipuhelimen kanssa:
Avaya:
1077331152C2
3204
3406
3410
3420
3606
700245061
700245509
700375918
702098810
PTB400
PTB410
PTS330
SKPT400
SKPT410
SL650
WTS400
LUCENT:
700245509Polycom:
PTB400PTB410
PTB500
PTB510
PTB600
PTB610
PTB710
PTB810
PTS330
PTS360
SKPT400
SKPT410
SL650
WTS400
Spectralink:
7002455099031
MDW9030P
MDW9031
NPTB410
PT360
PT400
PT410
PTB400
PTB410
PTB410A
PTB410R
PTB450
PTB500
PTB510
PTB600
PTB610
PTB710
PTB800
PTB810
PTB81650
PTS330
PTS360
PTS400
SKPT400
SKPT410
SL650
SPT360
SPT400
WTS400)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat kotipuhelimen alkuperäisakut:
Avaya:
38P327N0700245509
70245509
PTS360
LUCENT:
Polycom:
Spectralink:
38P327N0PTS330
PTS360)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
| SKU | CS-TS9031CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128038955 |
| Korvaa | 38P327N0 / PTS360 / 700245509 / 70245509 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 3.36Wh |
| Mitat | 78.00 x 54.00 x 13.00mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |