Alcatel One Touch 2012 / One Touch 2010 puhelimen akku 700 mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch 2012 / One Touch 2010 puhelimen akku 700 mAh
In stock
- SKU
- CS-OT665SL
13,95 €
Alcatel yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Alcatel malleihin:
2010D
One Touch 20.12D
One Touch 2010D
One Touch 2010X
One Touch 2012D
One Touch 356
One Touch 665
OT-2010
OT-2010D
OT-2010X
OT-356
OT-665
OT-665X
Sesame II
One Touch 20.12D
One Touch 2010D
One Touch 2010X
One Touch 2012D
One Touch 356
One Touch 665
OT-2010
OT-2010D
OT-2010X
OT-356
OT-665
OT-665X
Sesame II
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC alkuperäisakut:
CAB22B0000C1
CAB22D0000C1
CAB22D0000C1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-OT665SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128053774 |
| Korvaa | CAB22D0000C1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 46.60 x 33.90 x 4.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |