Alcatel IP Touch 310, IP Touch 610, IP Touch Wireless-LAN 310 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Alcatel IP Touch 310, IP Touch 610, IP Touch Wireless-LAN 310 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-BPL100CL
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel langattomien puhelinten kanssa:
IP Touch 310
IP Touch 610
IP Touch Wireless-LAN 310
IP Touch 610
IP Touch Wireless-LAN 310
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel langattomien puhelinten alkuperäisakut:
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BPL100CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128054078 |
| Mitat | 61.90 x 38.00 x 14.20mm |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |