Alcatel 4068IP Touch, Bluetooth 4068 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Alcatel 4068IP Touch, Bluetooth 4068 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-ALM406CL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel langattomien puhelinten kanssa:
4068IP Touch
Bluetooth 4068
Bluetooth 4068
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel langattomien puhelinten alkuperäisakut:
ALT3GV28041AB
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ALM406CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077855 |
| Mitat | 49.60 x 16.36 x 14.40mm |
| Korvaa | ALT3GV28041AB / 3GV28041AB / 3MG27109AA |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 2.4Wh |
| Jännite | 1,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |