Tri-Tronics koirapannan G2 Pro / Pro 500XL yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
Tri-Tronics koirapannan G2 Pro / Pro 500XL yhteensopiva akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-TRP500SL
15,95 €
Tri-Tronics koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
G2 Pro
Pro 500XL
Pro 500XLS
Pro 500XL
Pro 500XLS
Korvattavat Tri-Tronics koirapannan alkuperäisakut
1038100-D
1038100-E
1038100-G
1107000
1038100-E
1038100-G
1107000
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Tri-Tronics koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-TRP500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128097815 |
| Korvaa | 1107000 / 1038100-G / 1038100-E / 1038100-D |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Mitat | 45.10 x 31.00 x 10.70mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |