Garmin koirapannan Pro Control 2 RX / PRO Control 2 remote receiver yhteensopiva akku 3350mAh
calcActive())">
Garmin koirapannan Pro Control 2 RX / PRO Control 2 remote receiver yhteensopiva akku 3350mAh
In stock
- SKU
- CS-GMP022XL
16,95 €
Garmin koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Pro Control 2 RX
PRO Control 2 remote receiver
010-12400-04
PRO Control 2 remote receiver
010-12400-04
Korvattavat Garmin koirapannan alkuperäisakut
361-00022-14
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Garmin koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-GMP022XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128185314 |
| Korvaa | 361-00022-14 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3350mAh / 12.4Wh |
| Mitat | 68.60 x 18.70 x 18.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |