Sonos CB200, CB200WR1, Controller 200 Kaukosäätimen Akku
calcActive())">
Sonos CB200, CB200WR1, Controller 200 Kaukosäätimen Akku
In stock
- SKU
- CS-CB200RC
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sonos kaukosäätimien kanssa:
CB200
CB200WR1
Controller 200
CB200WR1
Controller 200
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sonos kaukosäätimien alkuperäisakut:
01000000118
URC-CB200
URC-CB200
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-CB200RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036692 |
| Mitat | 86.24 x 51.60 x 4.95mm |
| Korvaa | URC-CB200 / 01000000118 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1850mAh / 6.85Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |