Logitech Wireless DJ Music System Kaukosäätimen Akku
calcActive())">
Logitech Wireless DJ Music System Kaukosäätimen Akku
In stock
- SKU
- CS-LODJRC
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Logitech kaukosäätimien kanssa:
Wireless DJ Music System
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Logitech kaukosäätimien alkuperäisakut:
190301-0000
R-IG7
R-IG7
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LODJRC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030225 |
| Mitat | 52.92 x 33.10 x 7.25mm |
| Korvaa | 190301-0000 / R-IG7 / 190304-2000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 3.52Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |