Sony kaiuttimien VGF-WA1 yhteensopiva akku 3350mAh
calcActive())">
Sony kaiuttimien VGF-WA1 yhteensopiva akku 3350mAh
In stock
- SKU
- CS-SRW100XL
36,95 €
Sony kaiuttimien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
VGF-WA1
Korvattavat Sony kaiuttimien alkuperäisakut
6ZO4A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony kaiuttimien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-SRW100XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177272 |
| Korvaa | 6ZO4A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3350mAh / 37.19Wh |
| Mitat | 69.50 x 56.20 x 19.30mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |