Sony kaiuttimien SRS-XB31 yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Sony kaiuttimien SRS-XB31 yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-SRX320SL
29,95 €
Sony kaiuttimien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SRS-XB31
Korvattavat Sony kaiuttimien alkuperäisakut
ST-06
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony kaiuttimien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-SRX320SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128169499 |
| Korvaa | IAJ002NA / ID1057 / ST-06 / ST-06S |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 22.2Wh |
| Mitat | 69.00 x 38.60 x 20.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |