Sony kaiuttimien SRS-HG1 / SRS-HG110 yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Sony kaiuttimien SRS-HG1 / SRS-HG110 yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-SRG100SL
30,95 €
Sony kaiuttimien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SRS-HG1
SRS-HG110
SRS-HG2
SRS-HG110
SRS-HG2
Korvattavat Sony kaiuttimien alkuperäisakut
LIS2213
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony kaiuttimien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-SRG100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165170 |
| Korvaa | LIS2213 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 22.2Wh |
| Mitat | 69.20 x 39.30 x 21.20mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |