Sony kaiuttimen SRS-XB501 / SRS-XB501G yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Sony kaiuttimen SRS-XB501 / SRS-XB501G yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-SRX501SL
24,95 €
Sony kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SRS-XB501
SRS-XB501G
SRS-XB501G
Korvattavat Sony kaiuttimen alkuperäisakut
ID659B
ID659B
ID659B
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-SRX501SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128214687 |
| Korvaa | ID659B |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 70.00 x 37.30 x 37.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |