Sonos kaiuttimen Roam yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Sonos kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Roam
Korvattavat Sonos kaiuttimen alkuperäisakut
111-00005
IP-038535-101
IP-038535-101
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sonos kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-SMV038SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176466 |
| Korvaa | 111-00005 / IP-038535-101 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 66.70 x 37.00 x 19.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |