Sonos kaiuttimen Move / MOVE1US1 yhteensopiva akku 2400mAh
calcActive())">
Sonos kaiuttimen Move / MOVE1US1 yhteensopiva akku 2400mAh
In stock
- SKU
- CS-SMV100SL
68,95 €
Sonos kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Move
MOVE1US1
MOVE1US1
Korvattavat Sonos kaiuttimen alkuperäisakut
IP-03-6802-001
111-00001
111-00001
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sonos kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-SMV100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167099 |
| Korvaa | 111-00001 / IP-03-6802-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 35.04Wh |
| Mitat | 126.65 x 93.00 x 32.70mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |