Samsung kaiuttimen MX-ST40B / MX-ST40B/XY yhteensopiva akku 7200mAh
calcActive())">
Samsung kaiuttimen MX-ST40B / MX-ST40B/XY yhteensopiva akku 7200mAh
In stock
- SKU
- CS-SMX400SL
62,95 €
Samsung kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MX-ST40B
MX-ST40B/XY
MX-ST40B/ZA
MX-ST4CB/ZA
Sound Tower
MX-ST40B/XY
MX-ST40B/ZA
MX-ST4CB/ZA
Sound Tower
Korvattavat Samsung kaiuttimen alkuperäisakut
AH81-15582A
EB-T23C-00
EB-T23C-00
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-SMX400SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7.4V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128221715 |
| Korvaa | AH81-15582A / EB-T23C-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7200mAh / 53.28Wh |
| Mitat | 103.60 x 120.70 x 70.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |