Pure F360, F360B, Flip Video akku 1000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Pure radioiden kanssa:
F360
F360B
Flip Video
M2120
M2120M
F360B
Flip Video
M2120
M2120M
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Pure radioiden alkuperäisakut:
02404-0013-00
1UF463450-1-T0058/NP20
1UF463450-1-T0058/NP20
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radioiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäänn…
| SKU | CS-PM2120SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128065371 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 52.58 x 34.10 x 5.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |