Pure Evoke D6, Evoke F4, Jongo S3 akku 8800mAh/32.56Wh
calcActive())">
Pure Evoke D6, Evoke F4, Jongo S3 akku 8800mAh/32.56Wh
In stock
- SKU
- CS-PMS200SL
45,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Pure radioiden kanssa:
Evoke D6
Evoke F4
Jongo S3
Jongo S340b
Sensia 200D Connect
Evoke F4
Jongo S3
Jongo S340b
Sensia 200D Connect
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Pure radioiden alkuperäisakut:
F1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radioiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäänn…
| SKU | CS-PMS200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064626 |
| Korvaa | F1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8800mAh / 32.56Wh |
| Mitat | 70.50 x 73.50 x 19.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |