Pure ELAN DX40, Elan II, ELAN RV40 akku 4500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Pure radioiden kanssa:
ELAN DX40
Elan II
ELAN RV40
Evoke 2XT
Evoke 3
Evoke-2XT
EVOKE-3
Oasis Mark 1
Oasis Mark 2
One
One Classic
One Classic Series II
One Elite
One Elite Series II
Pure One
RV40 variants
VL-60923
Elan II
ELAN RV40
Evoke 2XT
Evoke 3
Evoke-2XT
EVOKE-3
Oasis Mark 1
Oasis Mark 2
One
One Classic
One Classic Series II
One Elite
One Elite Series II
Pure One
RV40 variants
VL-60923
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Pure radioiden alkuperäisakut:
12V79
C6L
VL-60923
C6L
VL-60923
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radioiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäänn…
| SKU | CS-PML923SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128040798 |
| Korvaa | C6L / 12V79 / VL-60923 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 33.3Wh |
| Mitat | 146.70 x 51.00 x 26.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |