Pure D240, Evoke 1, Evoke D2 akku 4200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Pure radioiden kanssa:
D240
Evoke 1
Evoke D2
Evoke D2 Domino
One Mini
One Mini Series 2
One Mini Series II
One Mini Union Jack
VL-61114
Evoke 1
Evoke D2
Evoke D2 Domino
One Mini
One Mini Series 2
One Mini Series II
One Mini Union Jack
VL-61114
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Pure radioiden alkuperäisakut:
101A0
B1
VL-61114
VL-61949
B1
VL-61114
VL-61949
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radioiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäänn…
| SKU | CS-PML114SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128040675 |
| Korvaa | 101A0 / B1 / VL-61114 / VL-61949 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 15.54Wh |
| Mitat | 74.95 x 40.00 x 25.15mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |