Marshall kaiuttimen Emberton / 1001908 yhteensopiva akku 3350mAh
calcActive())">
Marshall kaiuttimen Emberton / 1001908 yhteensopiva akku 3350mAh
In stock
- SKU
- CS-MRT406XL
21,95 €
Marshall kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Emberton
1001908
1005696
Emberton II
Emberton 2
Emberton BT
1001908
1005696
Emberton II
Emberton 2
Emberton BT
Korvattavat Marshall kaiuttimen alkuperäisakut
C406A2
C406A2-2
C406A2-2
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Marshall kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-MRT406XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128184072 |
| Korvaa | C406A2 / C406A2-2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3350mAh / 24.79Wh |
| Mitat | 68.00 x 38.20 x 21.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |