Logitech UE Boombox Kaiuttimen Akku 3400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Logitech kaiuttimien kanssa:
984-000304 UE Boombox
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Logitech kaiuttimien alkuperäisakut:
533-000096 DGYF001 GPRLO18SY002
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LOE984RH |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128118756 |
| Mitat | 65.92 x 21.70 x 19.65mm |
| Korvaa | DGYF001 / GPRLO18SY002 / 533-000096 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |