Logitech S315i, S715i Kaiuttimen Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Logitech kaiuttimien kanssa:
S315i
S715i
S715i
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Logitech kaiuttimien alkuperäisakut:
180AAHC3TMX
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LOS715RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128049708 |
| Mitat | 49.66 x 28.70 x 26.78mm |
| Korvaa | 180AAHC3TMX / GP180AAHC31MX / GG139 / 880-000212 / S-00100 / 984-000134 / 984-000135 / 984-000142 / 993-000459 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.4Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |