Logitech Pure-Fi Anywhere Speaker 2nd M Kaiuttimen Akku
calcActive())">
Logitech Pure-Fi Anywhere Speaker 2nd M Kaiuttimen Akku
In stock
- SKU
- CS-LOPF2RX
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Logitech kaiuttimien kanssa:
Pure-Fi Anywhere Speaker 2nd M
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Logitech kaiuttimien alkuperäisakut:
NTA2335
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LOPF2RX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099116 |
| Mitat | 65.77 x 20.18 x 18.38mm |
| Korvaa | NTA2335 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |