Logitech MM50, Pure-Fi Anywhere Speaker 1st Kaiuttimen Akku
calcActive())">
Logitech MM50, Pure-Fi Anywhere Speaker 1st Kaiuttimen Akku
In stock
- SKU
- CS-LOPF1RC
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Logitech kaiuttimien kanssa:
MM50
Pure-Fi Anywhere Speaker 1st
Pure-Fi Anywhere Speaker 1st
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Logitech kaiuttimien alkuperäisakut:
NTA2479
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LOPF1RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128034759 |
| Mitat | 65.77 x 20.18 x 18.38mm |
| Korvaa | NTA2479 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |