Logitech kaiuttimen UE Mobile Boombox / S-00120 yhteensopiva akku 1100mAh
calcActive())">
Logitech kaiuttimen UE Mobile Boombox / S-00120 yhteensopiva akku 1100mAh
In stock
- SKU
- CS-LOE120SL
13,95 €
Logitech kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
UE Mobile Boombox
S-00120
X100
S-00120
X100
Korvattavat Logitech kaiuttimen alkuperäisakut
533-000079
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Logitech kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-LOE120SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193777 |
| Korvaa | 533-000079 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 52.70 x 33.80 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |