Logitech kaiuttimen Far East / S00149 yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
Logitech kaiuttimen Far East / S00149 yhteensopiva akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-LOE107SL
13,95 €
Logitech kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Far East
S00149
S100
S00149
S100
Korvattavat Logitech kaiuttimen alkuperäisakut
533-000107
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Logitech kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-LOE107SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128179740 |
| Korvaa | 533-000107 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 52.60 x 33.60 x 4.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |