Logitech G533 akku 1200mAh / 4.44Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Logitech langattomien kuulokkeiden kanssa:
G533
G933
G933
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Logitech langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
533-000132
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-LOG933SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129233 |
| Korvaa | 533-000132 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 58.68 x 38.44 x 8.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |