JVC JVC SP-AD70-A, JVC SP-AD70-B, SP-AD70 Kaiuttimen Akku
calcActive())">
JVC JVC SP-AD70-A, JVC SP-AD70-B, SP-AD70 Kaiuttimen Akku
In stock
- SKU
- CS-JSP700SL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JVC kaiuttimien kanssa:
JVC SP-AD70-A
JVC SP-AD70-B
SP-AD70
JVC SP-AD70-B
SP-AD70
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JVC kaiuttimien alkuperäisakut:
OJCJ-034
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-JSP700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114505 |
| Mitat | 60.30 x 36.50 x 6.10mm |
| Korvaa | OJCJ-034 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |