JBL Xtreme 3 Kaiuttimen tehoakku 6800 mAh
calcActive())">
JBL Xtreme 3 Kaiuttimen tehoakku 6800 mAh
In stock
- SKU
- CS-JMX300XL
49,95 €
40,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JBL kaiuttimien kanssa:
Xtreme 3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JBL kaiuttimien alkuperäisakut:
GSP-2S2P-XT3A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-JMX300XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165828 |
| Mitat | 138.50 x 40.00 x 19.00mm |
| Korvaa | GSP-2S2P-XT3A |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 50.32Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |