JBL Pulse 1 akku 3000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JBL kaiuttimien kanssa:
Pulse 1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JBL kaiuttimien alkuperäisakut:
DS144112056
MLP822199-2P
MLP822199-2P
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kaiuttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussää…
| SKU | CS-JMP100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143499 |
| Korvaa | DS144112056 / MLP822199-2P |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Mitat | 96.40 x 23.00 x 15.72mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |