JBL kaiuttimien Xtreme 3 yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimien Xtreme 3 yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-JMX300SL
43,95 €
35,95 €
JBL kaiuttimien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Xtreme 3
Korvattavat JBL kaiuttimien alkuperäisakut
GSP-2S2P-XT3A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-JMX300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165811 |
| Korvaa | GSP-2S2P-XT3A |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 138.50 x 40.00 x 19.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |