JBL kaiuttimien Pulse 4 yhteensopiva akku 7800mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimien Pulse 4 yhteensopiva akku 7800mAh
In stock
- SKU
- CS-JMP400SL
26,95 €
JBL kaiuttimien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Pulse 4
Korvattavat JBL kaiuttimien alkuperäisakut
SUN-INTE-168
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-JMP400SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163589 |
| Korvaa | SUN-INTE-168 / DH03073CHM |
| Kapasiteetti (mAh) | 7800mAh / 28.86Wh |
| Mitat | 69.50 x 39.50 x 36.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |