JBL kaiuttimien Pulse 3 Version 2 yhteensopiva akku 5800mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimien Pulse 3 Version 2 yhteensopiva akku 5800mAh
In stock
- SKU
- CS-JMP310SL
25,95 €
JBL kaiuttimien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Pulse 3 Version 2
Korvattavat JBL kaiuttimien alkuperäisakut
P5542100-P2
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-JMP310SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128164531 |
| Korvaa | P5542100-P2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5800mAh / 21.46Wh |
| Mitat | 116.60 x 41.30 x 11.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |