JBL kaiuttimien PartyBox 100 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimien PartyBox 100 yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-JMB110SL
65,95 €
55,95 €
JBL kaiuttimien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PartyBox 100
Korvattavat JBL kaiuttimien alkuperäisakut
SUN-INTE-260
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-JMB110SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172864 |
| Korvaa | SUN-INTE-260 / DH14026CHM |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 37.44Wh |
| Mitat | 106.00 x 104.50 x 26.50mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |