JBL kaiuttimien AM0304 / Tuner yhteensopiva akku 1850mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimien AM0304 / Tuner yhteensopiva akku 1850mAh
In stock
- SKU
- CS-JBT200SL
19,95 €
16,95 €
JBL kaiuttimien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
AM0304
Tuner
Tuner
Korvattavat JBL kaiuttimien alkuperäisakut
L0738-LF
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-JBT200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172130 |
| Korvaa | L0738-LF |
| Kapasiteetti (mAh) | 1850mAh / 6.85Wh |
| Mitat | 69.30 x 30.00 x 7.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |