JBL kaiuttimen Pulse 5 yhteensopiva akku 10200mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimen Pulse 5 yhteensopiva akku 10200mAh
In stock
- SKU
- CS-JMP500XL
32,95 €
27,95 €
JBL kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Pulse 5
Korvattavat JBL kaiuttimen alkuperäisakut
GSP-1S3P-CH4D
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-JMP500XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128182450 |
| Korvaa | GSP-1S3P-CH4D |
| Kapasiteetti (mAh) | 10200mAh / 37.74Wh |
| Mitat | 69.50 x 39.50 x 36.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |