JBL kaiuttimen PartyBox 310 yhteensopiva akku 10400mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimen PartyBox 310 yhteensopiva akku 10400mAh
In stock
- SKU
- CS-JPB310SL
49,95 €
40,95 €
JBL kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PartyBox 310
Korvattavat JBL kaiuttimen alkuperäisakut
GSP-2S4P-PB350B
GSP-2S4P-PB350A
GSP-2S4P-PB350A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-JPB310SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128190950 |
| Korvaa | GSP-2S4P-PB350B / GSP-2S4P-PB350A |
| Kapasiteetti (mAh) | 10400mAh / 76.96Wh |
| Mitat | 106.10 x 104.40 x 46.30mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |