JBL kaiuttimen PartyBox 110 yhteensopiva akku 6800mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimen PartyBox 110 yhteensopiva akku 6800mAh
In stock
- SKU
- CS-JMB120XL
51,95 €
JBL kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PartyBox 110
Korvattavat JBL kaiuttimen alkuperäisakut
IBA064GA
ICA002GA
ICA002GA
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-JMB120XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128199182 |
| Korvaa | IBA064GA / ICA002GA |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 50.32Wh |
| Mitat | 106.10 x 104.60 x 26.40mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |