JBL kaiuttimen Go 4 yhteensopiva akku 850mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimen Go 4 yhteensopiva akku 850mAh
In stock
- SKU
- CS-JMG400SL
19,95 €
16,95 €
JBL kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Go 4
Korvattavat JBL kaiuttimen alkuperäisakut
AHB693140
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-JMG400SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.7V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128221159 |
| Korvaa | AHB693140 |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.15Wh |
| Mitat | 45.20 x 30.00 x 6.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |