JBL kaiuttimen EON ONE Compact yhteensopiva akku 6000mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimen EON ONE Compact yhteensopiva akku 6000mAh
In stock
- SKU
- CS-JBL129SL
197,95 €
JBL kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EON ONE Compact
Korvattavat JBL kaiuttimen alkuperäisakut
C129C1
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-JBL129SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128186199 |
| Korvaa | C129C1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 88.8Wh |
| Mitat | 159.50 x 71.40 x 30.00mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |